DJ i Wodzirej na wesele - oferta

2Dj - DJ na wesele

Jako grupa 2Dj oferujemy Państwu oprawę muzyczną na wysokiej jakości sprzęcie grającym. Zapewniamy również profesjonalne oświetlenie oraz dodatkowe efekty takie jak wytwornica dymu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dlatego mają Państwo bezpośredni wpływ na przebieg imprezy, w tym dobór repertuaru czy zabaw dla gości. Wybierając naszą ofertę w zamian otrzymują Państwo wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Biesiada przy stołach - gitara i akordeon

2Dj - Akordeon i Gitara

Akordeon, gitara, toasty i wspólne śpiewanie przy stołach. Bez naszej tradycyjnej polskiej biesiady nie może obejść się żadne wesele. Do tej pory zamawiając DJ-a trzeba było zrezygnować z tej atrakcji. Na szczęście już nie jest to konieczne. Specjalnie dla Państwa zagramy na żywo przy stołach na akordeonie i gitarze szeroki repertuar toastów oraz piosenek biesiadnych, które Państwa goście z pewnością zaśpiewają z nami. Dodatkowo możemy zagrać marsza w domu Panny Młodej oraz wykonać oprawę muzyczną błogosławieństwa.

Dekoracja światłem sali weselnej

2Dj - dekoracja sali światłem

Jest to technika artystycznego oświetlenia sali balowej przy użyciu specjalnie przeznaczonych do tego celu lamp. Właściwie przeprowadzona dekoracja światłem pozwala stworzyć niepowtarzalny nastrój w sali, tchnąć w nią niesamowity, wręcz bajkowy charakter. Wydobywa i podkreśla poszczególne niuanse architektoniczne pomieszczenia, nadając mu jednocześnie niemal dowolne barwy, przełamujące monotonię. Ten ekskluzywny dodatek z pewnością uczyni Państwa przyjęcie jeszcze bardziej wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Taniec w chmurach - wytwornica ciężkiego dymu

Taniec w chmurach to niewątpliwie jeden z najbardziej widowiskowych, efektowny i bardzo modny w ostatnim czasie punkt przyjęcia weselnego. Efekt ten uzyskujemy dzięki wytwornicy ciężkiego dymu. Wytwornica, którą posiadamy to najmocniejsze urządzenie tego typu, dostępne na rynku, dzięki czemu jest w stanie pokryć cały parkiet nisko unoszącą się chmurą w ciągu kilkunastu sekund. Nasza wytwornica sprawi, że Państwa pierwszy taniec będzie magicznym wydarzeniem i na długo zapisze się w pamięci Państwa oraz zaproszonych gości.